Територіальні органи ДФС
у Тернопільській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Про особливості деклараційної кампанії 2019 року - майбутнім слюсарям, водіям та кухарям-кондитерам

04.04.2019 -

Днями в Скалатському професійному ліцеї старший державний інспектор Підволочиської державної податкової інспекції Теребовлянського управління Надія Рижак провела зустріч із учнями та викладачами.

Проведення цього заходу не було випадковим. Тим більше, що фахівці фіскальної служби впродовж року регулярно проводять зустрічі з трудовими колективами підприємств, установ та організацій, роз’яснюючи основи податкового законодавства.

Відтак темою чергового заходу стали особливості декларування громадянами своїх доходів. Адже розпочалась деклараційна кампанія з 1 січня 2019 року. Тому необхідно знати, хто зобов’язаний декларувати доходи та за яких умов, у які терміни сплатити податкові зобов’язання. Особливий інтерес викликало питання отримання податкової знижки, зокрема за навчання дітей у навчальних закладах на платній основі.

Випускники ліцею запитували про порядок реєстрації та здійснення підприємницької діяльності, особливості спрощеної системи оподаткування, розміри єдиного податку. Адже майбутні трактористи, слюсарі з ремонту автомобілів, водії, кухарі-кондитери мріють розпочати власну справу. Такі професії сьогодні набувають все більшої популярності на ринку праці.