Територіальні органи ДФС
у Тернопільській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Гімназисти цікавились податками

23.04.2019 -

Днями для десятикласників Підволочиської гімназії ім. Івана Франка представниця Підволочиської державної податкової інспекції Теребовлянського управління Надія Рижак провела урок з податкового законодавства.

Темою для заняття стали питання порядку подання громадянами податкових  декларацій за 2018рік, право на отримання податкової знижки тощо. Адже саме триває деклараційна кампанія, під час якої громадяни зобов’язані виконати свій конституційний обов’язок. Відтак гімназистам роз’яснили, хто та які доходи, отримані у минулому році, має задекларувати та сплатити податки й у яких розмірах. Про все це розповіла учням старший державний інспектор відомства Надія Рижак.

Оскільки старшокласники-гімназисти в майбутньому студенти, то їх поінформували також про податкову знижку. Адже частина з них навчатимуться на платній основі, тому повідомлення про те, як можна буде батькам повернути частину сплачених коштів за  навчання у вузах, буде доречним.

Саме тому роз’яснення про податкову знижку учні слухали з особливим інтересом. Їм розповіли і про інші витрати, які дають право на податкову знижку. Слухачі також цікавились розміром відшкодованих коштів, порядком подання та документальним підтвердженням витрат.

Увагу школярів лектор акцентувала на необхідності сплати податків. Адже вони є основою добробуту держави та розвитку суспільства.