Територіальні органи ДФС
у Тернопільській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

На Кременеччині задекларували 13,4 млн грн доходів

16.05.2019 -

У період деклараційної кампанії мешканці Кременецького району подали 550 річних податкових декларацій про доходи, отримані у 2018 році. Загальна сума задекларованого майна склала 13,4 млн гривень. Декларантам належить сплатити 796,8 тис. грн податку на доходи фізичних осіб та 201,2 тис. грн військового збору.

Найбільше декларацій подали кременчани, які отримали доходи від продажу сільськогосподарської продукції – 206 осіб. Про успадковане чи отримане в дарунок майно заявили 84 мешканці району. Доходи, отримані від продажу рухомого або нерухомого майна та від здачі майна в найм, задекларували відповідно 39 та 7 осіб.

Станом на початок травня 2019 року правом на отримання податкової знижки скористалися 192 мешканці Кременеччини. Більшість із них понесли витрати на навчання дітей у навчальних закладах. Загалом до повернення платникам нарахували 429,2 тис. грн податку. У минулому році до відшкодування подали відповідно 174 декларації, а сума податку - 312,7 тис.гривень.

«У ході проведення цьогорічної деклараційної кампанії працівники Кременецького управління орієнтувалися на налагодження партнерських відносин із платниками податків», - підсумував начальник Кременецького управління ГУ ДФС у Тернопільській області Ярослав Міщук. Він наголосив, що задля виконання мешканцями регіону свого громадянського обов’язку перед державою шляхом добровільного декларування отриманих доходів були створені комфортні умови якісного обслуговування платників, зокрема, надання консультацій щодо заповнення документів, практичної допомоги тощо.

Ярослав Міщук нагадав, що правом на податкову знижку можна скористатися до кінця 2019 року. Для цього громадяни повинні подати річну податкову декларацію про майновий стан і доходи за місцем проживання. У ній потрібно зазначити суми річного оподатковуваного доходу та витрат, підстави для надання такої знижки, додати документальне підтвердження витрат.

Керівник відомства висловив свою подяку всім громадянам, які вчасно і чесно виконали свій конституційний обов’язок, так як надходження податку на доходи фізичних осіб є базовим для місцевих бюджетів.