Територіальні органи ДФС
у Тернопільській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Підволочищина: підсумки деклараційної кампанії 2019 року

21.05.2019 -

Завершилась деклараційна кампанія 2019 року. За її результатами громадяни Підволочиського району подали 376 декларацій про майновий стан і доходи за 2018 рік. У тому числі 238 особи зобов’язані були подати декларації та 138 мешканців - з метою реалізації права на податкову знижку. Загалом, порівняно з минулорічною кампанією цьогоріч на 31 декларацію більше подали громадяни, що мали обов’язок декларування.

Так, цьогоріч мешканці району подали 46 декларацій про отримані доходи у вигляді спадщини чи дарування майна на суму 5,4 млн грн, 22 заявили про отримання доходів від продажу рухомого та нерухомого майна на суму 805,5 тис. грн, 162 декларації подали одноосібники, що отримали доходи від продажу сільськогосподарської продукції на суму 423,4 тис. гривень. Ще 8 декларацій подали особи, які здійснюють незалежну професійну діяльність, а задекларована ними сума склала 323,2 тис. гривень.

Всього громадяни задекларували 6,9 млн грн доходу. Сплатити декларанти зобов’язані 448,4 тис. грн податку на доходи фізичних осіб та 103,6 тис. грн військового збору. На даний час до бюджету вже спрямували 367,5 тис. грн платежів.

Підсумовуючи результати цьогорічної деклараційної кампанії, начальник Підволочиської державної податкової інспекції Олег Нагірний зауважив: «Відрадно, що зросла кількість декларацій, поданих громадянами, які мають у власному обробітку земельні паї й отримують доходи від реалізації надлишків продукції. Адже, працюючи на землі, мешканці усвідомлюють обов’язок щодо сплати податків у повному обсязі, чим долучаються до наповнення місцевих бюджетів».

Правом на податкову знижку скористалися 138 особи. Вони заявили до відшкодування 292,3 тис. грн податку на доходи фізичних осіб. Із них 83 декларантам вже повернули 183,6 тис. грн податку.

Нагадуємо тим громадянам, які ще не звернулись за податковою знижкою, що таке право вони мають до кінця року. Також висловлюємо щиру вдячність за сплачені податки.