Територіальні органи ДФС
у Тернопільській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Кременецькі податківці долучилися до вітань із святом Останнього дзвоника

04.06.2019 -


Останній дзвоник – завжди урочиста подія. Це підведення підсумків навчального року, що минає, та радість для учнів, адже починаються літні канікули. В останній день травня у школах Кременеччини пролунав останній дзвоник. До вітання зі святом долучилися і фахівці Кременецького управління ДФС у Тернопільській області.

Зокрема, під час урочистостей вони відзначили учнів Кременецької гімназії №6, твори яких брали участь у Всеукраїнському конкурсі «Податківець майбутнього», що проводився за ініціативи Університету Державної фіскальної служби України. Під час свого виступу головний державний інспектор з питань організаційного забезпечення Кременецького управління ДФС в області Світлана Федоринчик розповіла, що метою цього конкурсу є популяризація податкової та митної грамотності, сприяння творчому підходу до виховання та формування свідомого ставлення до сплати податків у дітей та молоді шкільного віку, налагодження партнерських відносин між податківцями та майбутніми платниками податків.

Вона подякувала за участь у конкурсі та вручила учасникам конкурсу дипломи та подарунки, надані організаторами.

Отож, за активну участь у Всеукраїнському конкурсі «Податківець майбутнього» відзначено навчальний заклад. Диплом вручили директору Кременецької гімназії №6 Кременецької міської ради Ользі Січковській.