Територіальні органи ДФС
у Тернопільській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Платники Кременеччини спрямували до бюджету майже 4,5 млн грн плати за землю

11.06.2019 -

З початку 2019 року до місцевих бюджетів Кременеччини платники податків сплатили 4 млн 469,6 тис. грн плати за землю. Загалом землевласники та землекористувачі спрямували у розпорядження територіальних громад понад 577,2 тис. гривень.

Облік фізичних осіб-платників податку і нарахування відповідних сум цього платежу проводять щороку до 1 травня. Сплатити суму даного податку фізичні особи мають упродовж 60 днів із дня вручення податкового повідомлення-рішення. Термін вручення повідомлень-рішень фізичним особам  - до 1 липня поточного року.

Нагадуємо, що останній термін сплати земельного податку для фізичних осіб збігає 29 серпня 2019 року.

За словами начальника Кременецького управління ГУ ДФС у Тернопільській області  Ярослава Міщука, основними факторами зростання надходжень плати за землю стали своєчасна індексація та оновлення нормативної грошової оцінки земель, укладення нових договорів оренди з врахуванням реальної вартості землі, збільшення ставок земельного податку органами місцевого самоврядування та відміна необґрунтованих пільг.

«Зростання надходжень від плати за землю – результат кропіткої та ефективної співпраці фіскальних органів та представників місцевого саморядувння», - наголосив Ярослав Міщук. Адже ті громади, які подбали про проведення інвентаризації земель та отримання їх реальної вартості під час переукладення договорів оренди, отримали відповідний фінансовий ресурс.