Територіальні органи ДФС
у Тернопільській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Майже півтора тисячі мешканців Кременеччини отримали реєстраційні номери облікової картки платника податків

24.06.2019

У Центрі обслуговування платників Кременецького управління ГУ ДФС у Тернопільській області для мешканців району надають повний спектр адміністративних, консультаційних та інформаційних послуг. Тут приймають звітність та вхідну кореспонденцію.

З початку цього року послугами Центру скористалися понад три тисячі громадян.

Найпопулярнійшою є послуга з видачі картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків.

Так, упродовж п’яти місяців поточного року в Центрі обслуговування платників реєстраційний номер облікової картки платника податків отримали 1 387 громадян.

Перелік всіх адміністративних послуг, які надаються у Центрі обслуговування платників, можна переглянути на інформаційних стендах та на субсайті ГУ ДФС у Тернопільській області.

Нагадуємо, що Центр обслуговування платників Кременецького управління розташований за адресою м. Кременець, вул. У. Самчука, 6. Звертайтеся у робочі дні з 9.00 до 18.00 год. (у пятницю з 9.00 до 16.45 год.), перерва з 13 год. 00 хв до 13 год. 45 хв.