Територіальні органи ДФС
у Тернопільській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

Місцеві новини

  • Уже традиційно, до Дня захисту дітей, у Тернопільську об’єднану державну податкову інспекцію податківці запрошують у гості учнів школи № 25. Цьогоріч інспекцію відвідали діти з багатодітних та малозабезпечених сімей, діти-сироти, напівсироти й діти, батьки яких визнані учасниками АТО.

  • Нещодавно українці відзначили величне й поважне свято – День Героїв. Вже традиційно 23 травня у Підволочиську відбулася урочиста хода, присвячена Дню Героїв. Участь у ході взяли й працівники Підволочиського відділення Кременецької ОДПІ, які поклали квіти воїнам, що загинули у Афганістані.

  • День вишиванки – народне свято, яке сприяє єдності українського народу та проводиться у третій четвер травня. Свято є самобутнім і самодостатнім, не прив’язане до жодного державного чи релігійного.

  • Українська вишиванка - це національна святиня! Саме вишиванка символізує і несе в собі духовне багатство, високу мудрість і традиційний зв’язок багатьох поколінь. Це наш національний оберіг!

  • Про кількість платників податків, які перебувають на податковому обліку у Тернопільській ОДПІ, інформувала Ірина Іванко, заступник начальника управління - начальник відділу реєстрації та обліку платників.

  • Протягом січня-квітня 2018 року фахівці Центру обслуговування платників Тернопільської ОДПІ надали більш як 16 тисяч адміністративно-податкових послуг 93 116 громадянам.

  • У Тернопільській ОДПІ надали інформацію щодо результатів розгляду звернень громадян. Так, за січень-квітень 2018 року до Тернопільської ОДПІ надійшло 11 письмових звернень громадян, що на 15 звернень менше, ніж за відповідний період 2017 року. На день подання інформації на всі 11 звернень надана

  • Завершилася цьогорічна деклараційна компанія, за результатами якої громадяни району подали 345 декларацій про майновий стан і доходи, в тому числі 208 громадян, що зобов’язані подавати та 137 декларацій – з метою реалізації права на податкову знижку.

  • Черговий урок для дев’ятикласників Підволочиської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів нещодавно провела представниця Підволочиського відділення Кременецької об’єднаної державної податкової інспекції ГУ ДФС у Тернопільській області Надія Рижак.

  • Днями до учнів Підволочиської гімназії ім. Івана Франка на шкільну лінійку запросили головного державного інспектора Підволочиського відділення Кременецької об’єднаної державної податкової інспекції Надію Рижак.