Територіальні органи ДФС
у Тернопільській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

Місцеві новини

  • Про кількість платників податків, які перебувають на податковому обліку у Тернопільській ОДПІ, інформувала Ірина Іванко, заступник начальника управління - начальник відділу реєстрації та обліку платників.

  • Протягом січня-квітня 2018 року фахівці Центру обслуговування платників Тернопільської ОДПІ надали більш як 16 тисяч адміністративно-податкових послуг 93 116 громадянам.

  • У Тернопільській ОДПІ надали інформацію щодо результатів розгляду звернень громадян. Так, за січень-квітень 2018 року до Тернопільської ОДПІ надійшло 11 письмових звернень громадян, що на 15 звернень менше, ніж за відповідний період 2017 року. На день подання інформації на всі 11 звернень надана

  • Завершилася цьогорічна деклараційна компанія, за результатами якої громадяни району подали 345 декларацій про майновий стан і доходи, в тому числі 208 громадян, що зобов’язані подавати та 137 декларацій – з метою реалізації права на податкову знижку.

  • Черговий урок для дев’ятикласників Підволочиської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів нещодавно провела представниця Підволочиського відділення Кременецької об’єднаної державної податкової інспекції ГУ ДФС у Тернопільській області Надія Рижак.

  • Днями до учнів Підволочиської гімназії ім. Івана Франка на шкільну лінійку запросили головного державного інспектора Підволочиського відділення Кременецької об’єднаної державної податкової інспекції Надію Рижак.

  • Станом на середину квітня цього року мешканцями Підволочищини подано 223 декларації про майновий стан і доходи за 2017 рік, в тому числі 84 декларації – з метою реалізації права на податкову знижку, до повернення задекларовано майже 159,1 тис. гривень.

  • У березні 2018 року Тернопільською ОДПІ взято на податковий облік 197 новостворених платників. Про це повідомила Ірина Іванко, заступник начальника управління-начальник відділу реєстрації та обліку платників.

  • Днями у Підволочиській районній філії Тернопільського обласного центру зайнятості відбувся семінар з соціальними партнерами на тему: Легальна зайнятість – запорука гідного рівня життя та належного соціального захисту за участі начальника управління праці та соціального захисту населення

  • Днями для девятикласників Скалатської загальноосвітньої школи працівники Підволочиського відділення Кременецької об’єднаної державної податкової інспекції проведели урок з податкового законодавства.