Територіальні органи ДФС
у Тернопільській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

На Тернопільщині від сплати податку на прибуток надійшло на 15 млн грн більше, ніж торік

16.03.2017

Впродовж січня-лютого платники Тернопільської області спрямували до Зведеного бюджету України 24,3 млн грн податку на прибуток, в т. ч. до державного бюджету – 21,2 млн грн, місцевих бюджетів – 3,1 млн гривень. Це вдвічі більше індикативного показника доходів загального фонду. Порівняно з відповідним періодом минулого року надходження збільшилися на 15 млн гривень.

До загального фонду зведеного бюджету з початку року сплачено 2,7 млн грн частини чистого прибутку (доходу) господарських організацій, що вилучається до бюджету, що майже в шість разів більше від прогнозного показника.

З початку року платники податків області забезпечили до зведеного бюджету 871,6 тис. грн рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів. Зокрема, державний бюджет поповнився 306,5 тис. грн, а місцеві бюджети – 565,1 тис. грн. Порівняно з минулорічним відповідним періодом надходження збільшились на 345,7 тис. гривень.

Надходження від рентної плати за спеціальне використання води до зведеного бюджету склали більше 2,2 млн грн, що становить 115,6% індикативного показника. Також у січні-лютому до зведеного бюджету надійшло майже 5,1 млн грн рентної плати за користування надрами, що удвічі більше ніж очікувалося.

До місцевих бюджетів юридичні особи за перших два місяці року сплатили 32,5 млн грн плати за землю. Це на 9,9 млн грн більше від прогнозного показника.

Відділ організації роботи

Головного управління ДФС у Тернопільській області