Територіальні органи ДФС
у Тернопільській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

Сервісом «Урядова гаряча лінія» скористалися 9 платників Тернопільщини

20.03.2017

Протягом січня-лютого цього року на «Урядову гарячу лінію» від платників податків Тернопільської області надійшло 9 звернень.

Із загального числа зареєстрованих звернень питання щодо оподаткування порушувались у 7 випадках, одне звернення стосувалося підприємницької діяльності, а ще одне пенсійного забезпечення.

Усі звернення, які надійшли на адресу ГУ ДФС в області, оперативно розглянуті у встановлений термін та вирішені по суті.

Нагадуємо, що сервіс «Урядова гаряча лінія» – це механізм для взаємодії Уряду з громадянами, що дозволяє оперативно вирішувати проблемні питання, які порушуються у зверненнях громадян, а також удосконалювати роботу органів виконавчої влади з урахуванням громадської думки. Звернення приймають фахівці Урядового контактного центру за допомогою засобів телефонного та електронного зв’язку і надсилають органам виконавчої влади відповідно до компетенції, Секретаріату Кабінету Міністрів для вирішення порушених у них питань по суті, надання відповідних роз’яснень. Урядова «гаряча лінія» 1545 працює цілодобово.

Відділ організації роботи

Головного управління ДФС у Тернопільській області