Територіальні органи ДФС
у Тернопільській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

Лібералізацію Податкового кодексу України обговорили за круглим столом

20.03.2017

Днями відбувся круглий стіл з питань обговорення проекту ліберального Податкового кодексу України. Ініціатором заходу виступила Всеукраїнська громадська організація «Асоціація платників податків України» на чолі з президентом ВГО АППУ Гріголом  Катамадзе спільно із відділенням АППУ у Тернопільській області. Участь у заході також взяли представники фіскальної служби – начальник Головного управління ДФС у Тернопільській області Ігор Комендат і в.о. начальника Тернопільської митниці ДФС Оксана Антонович, представники бізнес–середовища, експертних установ, науковці та засоби масової інформації.

Метою круглого столу була презентація проекту ліберального Податкового кодексу України та обговорення основних змін, які відбудуться із його запровадженням в 2018 році.

«Спілкуючись довгий час з представниками бізнесу, ми зрозуміли, що потрібно змінювати податкову систему. Ми розробляємо ліберальну податкову систему, щоб надати їм чесні правила гри на рівних умовах й отримали проект, який опирається на українське бізнес - середовище», – зазначив Грігол Катамадзе.

Асоціацією платників податків України пропонується концепція, яка передбачає вдосконалення податкової системи шляхом її лібералізації, новий підхід до системи оподаткування, а саме скорочення кількості податків і зменшення їх ставок, що дасть можливість виходу економіки країни з «тіні», таким чином, забезпечить збільшення надходжень до бюджету.

Асоціація платників податків до середини квітня зустрічатиметься з представниками бізнесу по всій Україні й прийматиме зауваження і пропозиції.

Ще фото

Відділ організації роботи

Головного управління ДФС у Тернопільській області