Територіальні органи ДФС
у Тернопільській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи підтримуєте Ви запровадження об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ?

Тернопільська митниця ДФС: зафіксовано порушення митних правил майже на 4,5 млн гривень

14.04.2017

У першому кварталі цього року фахівці Тернопільської митниці ДФС склали 82 адміністративні протоколи про порушення митних правил на загальну суму 4 млн 449,2 тис. грн. Вилучено предмети правопорушення у трьох справах попередньою вартістю 67,6 тис. гривень. Найчастіше порушували статті 483 (ч. 1), 470 (ч. 1 і 3) та 485 Митного кодексу України, зокрема переміщення або дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю, зафіксовано у 28 випадках, недоставлення товарів, транспортних засобів комерційного призначення та документів до органу доходів і зборів призначення, видача їх без дозволу органу доходів і зборів або втрата зафіксована у 25 випадках, а от дії, спрямовані на неправомірне звільнення від сплати митних платежів чи зменшення їх розміру, а також інші протиправні дії, спрямовані на ухилення від сплати митних платежів, запротокольовані у 24 випадках.

Митницею розглянуто 50 справ про порушення митних правил і винесено постанови про притягнення до відповідальності винних осіб із застосуванням штрафів на загальну суму 2 млн 128,5 тис. гривень.

За результатами роботи митниці в правоохоронному напрямку у січні-березні від сплати штрафів у справах про порушення митних правил за постановами митниці до бюджету перераховано 115,7 тис. гривень.

До суду передано 30 справ на 4 млн 449,2 тис. гривень. Судом винесено постанови у 8 адміністративних справах про накладення стягнення на суму 908,4 тис. грн, в тому числі із застосуванням конфіскації товарів.

Відділ організації роботи

Головного управління ДФС у Тернопільській області