Територіальні органи ДФС
у Тернопільській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

Тернопільська митниця ДФС: наторгували із зарубіжжям на більш як 147 млн дол. США

18.04.2017

Загальний товарообіг у першому кварталі цього року склав 147,1 млн дол. США й порівняно з трьома місяцями минулого року збільшився на 16%. Зокрема, імпортовано товарів на суму 75 млн дол. США, що більше на 23% від минулорічного показника. На 25% зросли обсяги експортних операцій і становлять 72,1 млн дол. США.

Як повідомила в. о. начальника Тернопільської митниці ДФС Оксана Антонович, усього з початку року оформлено 7132 митні декларації, з яких 4485 – імпортних та 2646 – експортних декларації та одна,оформлена в митному режимі транзит. Це на 41% більше за відповідний період минулого року. При цьому забезпечено стовідсоткове оформлення декларацій в електронному вигляді.

Загалом 1269 суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності, які станом на початок квітня перебувають на обліку у Тернопільській митниці, торгували з партнерами із 66 країн світу. Традиційно перші позиції займають Польща (53,5% від усього товарообігу), Німеччина (11,8%), Білорусь (4%), Великобританія (3,2%) та Італія (3,1%).

У географічному розрізі найбільше товарів (за вартістю) в область надійшло з країн Європейського співтовариства, зокрема, з Польщі (44,6% від усього імпорту), Німеччини (20,9%), Великобританії (5,5%), Італії (4,7%) та Угорщини (2%).

Експорт товарів (за вартістю) здійснювався до таких країн Європейського співтовариства, як Польща (59,3% від усього експорту), Німеччина (2,1%), Словаччина (1,9%) та до країн-учасниць Співдружності Незалежних Держав, як Білорусь (11,8%) і Казахстан (2,7%).

Здебільшого експортували електроустаткування (44% від загальної частки експортованих товарів), м'ясо яловичини (9%), олію рослинного походження (8%), продукти переробки овочів, плодів (сік яблучний) (6%), залишки та відходи харчової промисловості (4%) та інші товари (29%).

А серед імпортованих товарів переважали електроустаткування (31% від загальної частки експортованих товарів), транспортні засоби (18%), полімерні матеріали (12%), механічне обладнання (11%), риба (5%) та інші товари (23%).

 Відділ організації роботи

Головного управління ДФС у Тернопільській області