Територіальні органи ДФС
у Тернопільській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

ДФС Тернопільщини: на роботу – у вишиванках

18.05.2017

Сьогодні  в Україні відзначають День вишиванки - свято,  що уособлює в собі духовне багатство, високу мудрість і нерозривний зв’язок багатьох поколінь українців.

У культурі практично будь-якого народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію. Саме вишита кольоровими нитками та оздоблена візерунками сорочка є скарбницею вірувань, звичаїв, обрядів, духовних прагнень, інтелекту українського народу. Вона приносить успіх та  оберігає від негараздів, у цьому переконані працівники Головного управління ДФС у Тернопільській області, які підтримали ініціативу відзначення Дня вишиванки, одягнувши цього дня  вишиванки.

Гаптовані, вишиті білим по білому, бісером, у традиційному стилі та в різномаїтті сучасних інтерпретацій вишиванки співробітників відомства не могли не зацікавити.

Як розповідають працівниці фіскальної служби області, які свій вільний час присвячують вишивці, навіть в простенькій, на перший погляд, сорочці може бути більше семи технік вишивки, які  поєднюються одна з одною. Тим вони й оригінальні та вишукані.

Ще фото

 

Відділ організації роботи

Головного управління ДФС у Тернопільській області