Територіальні органи ДФС
у Тернопільській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи підтримуєте Ви запровадження об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ?

На Тернопільщині послугами Центрів обслуговування платників скористалися 166,6 тис. громадян

19.05.2017

У січні-квітні цього року Центри обслуговування платників при об’єднаних державних інспекціях і їх відділеннях відвідали 166,6 тис. платників податків, яким надано майже 33 тис. адміністративних послуг.

Найактивніше зверталися у Центр обслуговування платників при Тернопільській ОДПІ, фахівці якого надали трохи більше 41% від загальної кількості адмінпослуг.

У структурі наданих адміністративних послуг найбільшу питому вагу займає послуга з видачі картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків, яка була надана понад 15,1 тис. фізичним особам або 45,8%. Також значну кількість послуг надано з реєстрації книг обліку доходів та книг обліку доходів і витрат платникам єдиного податку – 4320 (13%), надання витягів з реєстру платників єдиного податку – 3638 (11%), реєстрації платників єдиного податку– 2930 (8,8 %), реєстрації книг обліку розрахункових операцій – 2310 (7%).

За безкоштовними посиленими сертифікатами відкритих ключів електронного цифрового підпису для юридичних осіб, фізосіб-підприємців та громадян з початку року до працівників сектору реєстрації користувачів управління (центру) сертифікації ключів ІДД ДФС України звернулися 4385 платників податків.

У залі обслуговування платників Тернопільської ОДПІ виділене окреме місце з надання електронного сервісу «Інспектор-онлайн». У вівторок та четвер проводяться сеанси скайп-зв’язку з платниками податків з надання консультацій. Такою послугою у січні-квітні скористалися 55 платників податків. 

Відділ організації роботи

Головного управління ДФС у Тернопільській області