Територіальні органи ДФС
у Тернопільській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи підтримуєте Ви запровадження об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ?

Жвава дискусія та вирішені питання – на засіданні Громадської ради

19.05.2017

Вчора у Головному управлінні ДФС Тернопільщини відбулось чергове засідання Громадської ради. Відповідно до Порядку денного учасники обговорили виконання надходжень до бюджетів усіх рівнів, впровадження Електронного реєстру відшкодування ПДВ, стан роботи оскарження податкових повідомлень-рішень, роботу сервісу ДФСУ «Електронний кабінет платника» та про пeрші рeзультати «митного експерименту».

У засіданні взяли участь заступники начальника відомства Сергій Господарик та Петро Якимчук. Про рівень надходжень до місцевого та державного бюджетів присутніх проінформував Сергій Господарик: «За чотири місяці цього року до бюджетів усіх рівнів забезпечено надходження 1,4 млрд гривень податків і зборів, тобто на 450 млн гривень більше за такий же період минулого року. Це позитивний показник того, що в нашій області є свідомі платники, які сумлінно сплачують податки і вони, в частині місцевих бюджетів, залишаються на розвиток інфраструктури у їхній місцевості».

Учасники засідання відзначили, що впровадження Електронного реєстру відшкодування ПДВ – це один із тих вагомих кроків, за допомогою якого поступово можна подолати корупційні прояви.

Найбільш обговорюваними питаннями під час засідання була робота оскарження податкових повідомлень-рішень та результати діяльності комісії по розгляду спірних питань. Поза увагою не залишили й питання "митного експерименту", завдяки якому цьогоріч на ремонт доріг Тернопільщини вже спрямовано 43 мільйони гривень. Про цe розповів присутнім начальник відділу адміністрування митних платежів Тернопільської митниці ДФС Іван Попович. Крім цього, Петро Якимчук акцентував увагу присутніх на сплаті до місцевих бюджетів Тернопільщини податку на нерухоме майно з фізичних осіб та платі за землю. На завершення учасники засідання обговорили питання, які будуть винeсeні на розгляд на наступному зібранні Громадської ради.

 Ще фото

Відділ організації роботи

 Головного управління ДФС у Тернопільській області