Територіальні органи ДФС
у Тернопільській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Придбані товари/послуги для модернізації, добудови відображають в Додатку 5

13.06.2017

Відповідно до Порядку заповнення і подання податкової звітності з податку на додану вартість, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 28.01.2016 №21 (далі – Порядок №21), дані, наведені у податковій звітності, мають відповідати даним бухгалтерського та податкового обліку платника.

Порядком №21 передбачено, що до розділ II «Податковий кредит» (рядки 10, 11 та 13 податкової декларації з ПДВ) включають обсяги придбання (виготовлення, будівництва, спорудження, створення) з ПДВ (рядки 10.1 та 10.2) або без ПДВ (рядок 10.3) товарів/послуг, необоротних активів на митній території України, ввезених на митну територію України товарів, необоротних активів (рядки 11.1 та 11.2), отриманих на митній території України від нерезидента послуг (рядок 13).

У складі декларації подаються передбачені додатки (при заповненні даних у відповідних рядках декларації).

При заповненні рядків 10.1 та/або 10.2 декларації обов’язковим є подання «Розшифровки податкових зобов’язань та податкового кредиту в розрізі контрагентів (Д5)» (далі – Додаток 5), що заповнюється в розрізі контрагентів.

Згідно з формою Додатка 5 до податкової декларації з ПДВ у розділі ІІ «Податковий кредит» таблиці 2 зазначаються операції з придбання з ПДВ, які підлягають оподаткуванню за основною ставкою та ставкою 7.

При цьому, у рядку «Усього за звітний період» у тому числі відображаються операції з придбання (будівництва, спорудження, створення) необоротних активів.

Таким чином, обсяги придбання товарів/послуг, пов’язані із ремонтом та поліпшенням необоротних активів (модернізація, модифікація, добудова, дообладнання, реконструкція), підлягають відображенню у відповідних рядках розділу ІІ декларації з ПДВ.

При цьому такі суми витрат відображаються і у рядку «придбання (будівництво, спорудження, створення) необоротних активів» розділу ІІ Додатка 5.

Відділ організації роботи

Головного управління ДФС у Тернопільській області