Територіальні органи ДФС
у Тернопільській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи підтримуєте Ви запровадження об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ?

На Тернопільщині в рахунок погашення податкового боргу до бюджету спрямовано 34,8 млн гривень

15.06.2017

Зменшення сум податкового боргу і відповідно наповнення бюджетів усіх рівнів залишається одним із пріоритетів роботи фіскальної служби у 2017 році. Тому зусилля працівників ДФС області спрямовані на активізацію роботи щодо зменшення заборгованості представників бізнесу Тернопілля перед бюджетом та на вжиття заходів щодо упередження виникнення такої заборгованості.

Як зазначив начальник Головного управління ДФС у Тернопільській області Ігор Комендат, за п’ять місяців поточного року податковий борг до зведеного бюджету в абсолютному значенні зменшено на 53,7 млн грн і станом на початок червня становить 279,4 млн гривень. До місцевого бюджету сума боргу складає 67,2 млн грн, який порівняно з початком року зменшився на 89,7 млн гривень.

За результатами роботи у травні забезпечено зменшення податкового боргу до зведеного бюджету на суму 0,4 млн гривень.

За п’ять місяців цього року в рахунок погашення податкового боргу до зведеного бюджету спрямовано 34,8 млн грн, в тому числі до державного – 21,6 млн. гривень. Зокрема, у травні сплачено до зведеного бюджету 6,7 млн грн, з них до державного бюджету – 3,9 млн гривень.

Відділ організації роботи  

Головного управління ДФС у Тернопільській області