Територіальні органи ДФС
у Тернопільській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

На Тернопільщині 1970 найманих працівників запрацювали офіційно

09.08.2017

Працівники Головного управління ДФС у Тернопільській області з початку року з метою забезпечення контролю за суб’єктами господарювання, вжиття заходів щодо детінізації доходів та відносин у сфері зайнятості населення під час проведених камеральних перевірок і індивідуальних співбесід з суб’єктами господарської діяльності виявили не облікованих найманих працівників. В результаті проведених заходів роботодавці з 1970 громадянами оформили трудові договори, а бюджет отримав 1 млн 248,9 тис. грн податку на доходи фізичних осіб та 1 млн 547,1 тис. грн єдиного соціального внеску.

Також з початку року працівники територіальних органів ДФС області на спільних з органами місцевої влади засіданнях комісій заслухали керівників 33 підприємств, що допустили заборгованість із виплати заробітної плати податку на доходи фізичних осіб та єдиного соціального внеску. За наслідками проведеної роботи по 32 підприємствах ліквідована заборгованість із заробітної плати в сумі понад 2,4 млн грн, з податку на доходи фізичних осіб – в сумі 565 тис. грн, з єдиного соціального внеску – в сумі 562,8 тис. гривень. Також проведено індивідуальну роз’яснювальну роботу із керівниками 89 підприємств, за наслідками якої 87 підприємств погасили заборгованість із заробітної плати в сумі 3 млн 187,1 тис. грн, з податку на доходи фізичних осіб – в сумі 1 млн 527,7 тис. грн та 2 млн 424,5 тис. грн ЄСВ.

Крім цього, працівники органів ДФС Тернопільщини спільно з органами місцевої влади здійснюють контроль за додержанням платниками податків чинного законодавства про оплату праці. У січні-липні цього року на засіданнях комісій заслухано керівників 225 підприємства, де заробітна плата виплачувалась у мінімальному чи нижче мінімального розмірах. За наслідками проведеної роботи 205 підприємств підвищили рівень виплати заробітної плати. Як наслідок, до бюджету надійшло 498,9 тис. грн податку на доходи фізичних осіб та 662,7 тис. грн єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Крім того, проведена роз’яснювальна робота з аналогічних питань по 554 підприємствах та організаціях області. За наслідками проведеної роботи 514 підприємств підвищили рівень виплати заробітної плати, відтак до бюджету надійшло 1 млн 757,5 тис. грн податку на доходи фізичних осіб та 2 млн 186,3 тис. грн єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Відділ організації роботи  

Головного управління ДФС у Тернопільській області