Територіальні органи ДФС
у Тернопільській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи підтримуєте Ви запровадження об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ?

На засіданні Громадської ради при ГУ ДФС Тернопільщини обговорили нюанси блокування реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування

08.09.2017

Вчора, 7 вересня, у Головному управлінні ДФС у Тернопільській області відбулося чергове засідання Громадської ради.

Як відомо, з 1 липня 2017 року в повноцінному режимі запрацювала система моніторингу оцінки ризиків, що дає можливість призупинення реєстрації ризикових податкових накладних. У зв’язку із цим нововведенням на сьогоднішній день у підприємницькому середовищі найбільш гостро звучить питання блокування реєстрації податкових накладних. 

Враховуючи цю ситуацію, учасники вважали за доцільне розглянути на засіданні Громадської ради при ГУ ДФС у Тернопільській області та обговорити питання впровадження Автоматизованої системи моніторингу оцінки ступеня ризиків, реєстрації та блокування податкових накладних/розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних. Про практику застосування системи, загальні проблемні питання у реєстрації податкових накладних і їх блокування розповіла начальник управління моніторингу доходів та обліково-звітних систем ГУ ДФС у Тернопільській області Наталя Волошинович.

Відповідно до порядку денного присутні обговорили також інші питання. Зокрема, щодо особливостей застосування реєстраторів розрахункових операцій підприємцями – платниками єдиного податку I-III груп, які здійснюють реалізацію технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту, розповів заступник начальника управління аудиту – начальник відділу фактичних перевірок, контролю за готівковими операціями ГУ ДФС у Тернопільській області Андрій Вегера. Про наявність підстав для проведення перевірки суб’єктів господарювання, які здійснюють торгівлю підакцизними товарами присутніх ознайомив начальник управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів Роман Савка.

«Ви вкотре довели свою небайдужість та активну громадську позицію у вирішенні нагальних проблем бізнесу Тернопільщини. Дякую кожному з учасників сьогоднішнього засідання за змістовну та продуктивну роботу», - підсумував зустріч голова Громадської ради при ГУ ДФС в області Михайло Лучко.

Ще фото

Відділ організації роботи

Головного управління ДФС у Тернопільській області