Територіальні органи ДФС
у Тернопільській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

На Тернопільщині від платників бюджет отримав майже 1,85 млрд грн ЄСВ

05.10.2017

З початку року до бюджету платники Тернопільщини забезпечили 1 млрд 848,9 млн грн єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Це на 321,8 млн грн більше за очікуваний показник. Виконання бюджетного призначення становить 121,1%. Порівняно з січнем-вереснем минулого року забезпечено приріст надходжень на 642,6 млн грн або на 53,3%. Така позитивна динаміка свідчить про те, що серед пріоритетів роботи фіскальної служби залишається вжиття заходів щодо детінізації доходів та відносин у сфері зайнятості населення. Адже офіційне працевлаштування дасть змогу громадянам легально працювати і мати соціальні гарантії, а бюджет відповідно отримає додаткові надходження у вигляді податку на доходи фізичних осіб та єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Зокрема, за підсумками вересня поточного року на соціальні гарантії направлено 219,4 млн грн ЄСВ, що порівняно з минулорічним вереснем надходження зросли на 80,3 млн грн або на 57,8%. Індикативний показник виконано на 108,6%, додатково надійшло 17,3 млн гривень.

Відділ організації роботи

Головного управління ДФС у Тернопільській області