Територіальні органи ДФС
у Тернопільській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

Екскурсія в ГУ ДФС: весело, гамірно та пізнавально

11.10.2017

Кожен з дитинства мріє про заможне та безтурботне життя, якісну освіту, цікаву та високооплачувану роботу, щасливе дитинство та майбутнє. Проте, мабуть, далеко не кожен замислюється, що заможною країна може бути тільки при сумлінному виконанні її громадянами конституційного обов’язку зі сплати податків. Тому так важливо саме з дитинства виховувати у майбутніх платників податкову культуру, що сприятиме формуванню в суспільстві ідеології добровільної сплати податків. Таким вихованням займаються і у Тернопільській спеціалізованій загальноосвітній школі І ступеня з поглибленим вивченням основ економіки.

Вчора майже сімдесят маленьких та допитливих школярів із трьох четвертих класів цієї школи разом зі своїми вчителями поринули в історію виникнення податків та становлення податкової системи під час відвідин Головного управління ДФС у Тернопільській області.

Кожен клас мав нагоду відвідати Музей податкової служби Тернопільщини, зал засідання колегії, у якому відбуваються робочі наради та зустрічі керівництва відомства, Галерею робіт учасників конкурсу «Податки очима дітей», а також Центр обслуговування платників.

У музеї працівник ДФС - екскурсовод ознайомила присутніх з експозиціями та стендами музею, які охоплюють історію виникнення податків від Стародавньої Русі і до наших днів. Тут -  численні документи, матеріали, фотографії, різноманітні ілюстрації, газетні матеріали, монети та паперові гроші.

Далі – зал засідання колегії, де учні приміряли на себе керівні місця і, що найцікавіше для дітлахів, переглядали анімаційний фільм під назвою «Місто Мрії», у якому доступно розповідається про податки, необхідність їх сплати.

А які ж захоплені очі були у маленьких гостей, коли вони відвідали Галерею робіт учасників Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості «Податки очима дітей». Адже серед авторів оригінальних картин на податкову тематику є і ровесники (на час проведення конкурсу) теперішніх четвертокласників.

У Центрі обслуговування платників Тернопільської ОДПІ учні побачили, як відвідувачі подають звітність, консультуються, отримують облікові картки платника податків та інші адміністративні послуги.

Екскурсія Головним управлінням ДФС Тернопільщини справила на маленьких гостей незабутнє враження. Енергійні та дуже задоволені вони дякували екскурсоводам та фахівцям фіскальної служби області за корисну та пізнавальну екскурсію.

Ще фото

 

Відділ організації роботи

ГУ ДФС у Тернопільській області