Територіальні органи ДФС
у Тернопільській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

Запитати можна й через Skype

20.10.2017

Відеоконсультація, яку проводили тернопільські податківці нещодавно в режимі он-лайн, цього разу почалась зі спілкування з-за кордону. На зв'язок вийшла наша співгромадянка, пані Оксана, яка тепер проживає у Німеччині, однак залишається громадянкою України.

Як зазначила додзвонювач, вона уважно слідкує за новинами вітчизняного законодавства, в тому числі й у сфері оподаткування. З різноманітною податковою інформацією знайомиться давно, відвідуючи інтернет-видання. Однак на скап-зв'язок з державною установою вийшла вперше. Дуже просто та зручно, – зазначила Ольга. Зароблені кошти за кордоном вона планує вкласти в Україні в альтернативні джерела енергії (на власному обійсті встановити сонячні батареї), та продавати залишки енергії державі. Тож її і зацікавило, чи буде такий дохід оподатковуватись, за якими ставками, і чи обов’язково потрібно реєструватись підприємцем.

Її спілкування з головним державним інспектором Тернопільської ОДПІ Галиною Оленин було досить тривалим та змістовним, однак це не завадило іншим додзвонювачам, тепер уже тернополянам, поставити свої запитання податківцям стосовно податкової знижки, нових форм податкової звітності, розміру мінімальної зарплати та режиму роботи Центру обслуговування.

Тому відведені дві години для спілкування пройшли цікаво та змістовно. Але попереду – нові діалоги, адже консультування в режимі он-лайн – це систематичний сервіс Тернопільської ОДПІ, який корисний як платникам, так і податківцям.

Нагадаємо, що з початку року в Центрі обслуговування уже провели 34 таких Skype-консультацій, послугами яких скористалось 96 громадян. Усі охочі можуть скористатись таким сервісом, для цього необхідно додати адресата todpi1918 до своїх контактів (Skype). З графіком консультаційних тем можна ознайомитись на офіційному суб-сайті Територіальних органів ДФС у Тернопільській області (tr.sfs.gov.ua) у рубриці «Заходи для платників».

Докладніша інформація за телефоном: 43-46-46.

За матеріалами Тернопільської ОДПІ