Територіальні органи ДФС
у Тернопільській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

Проблемні питання щодо погашення платниками податкового боргу обговорили на нараді в ГУ ДФС області

13.11.2017

У Головному управлінні ДФС у Тернопільській області відбулась спільна нарада керівництва ДФС в області з представниками Головного управління юстиції у Тернопільській області та органів Державної виконавчої служби області. Головним питанням, яке обговорювалося на нараді, стало вдосконалення спільної роботи щодо погашення податкового боргу, а також взаємодія між держслужбами у забезпеченні виконання рішень судів у справах по стягненню податкового боргу і виконавчих документів із стягнення заборгованості з єдиного соціального внеску.

Заступник начальника ГУ ДФС у Тернопільській області Володимир Білий наголосив, що недопущення виникнення та вчасне погашення податкового боргу і заборгованості з єдиного соціального внеску – це одне з пріоритетних завдань фіскальної служби області. «Ми зацікавлені в плідній співпраці з органами юстиції та виконавчої служби області у цьому питанні, адже лише спільними зусиллями можна досягнути максимального ефекту. Дієвий обмін інформацією та координація роботи наших служб дасть можливість активізувати роботу з погашення заборгованості суб’єктами підприємницької діяльності та наповнити відповідні бюджети та фонди»,  – зазначив Володимир Білий.

Під час зустрічі сторони обговорили проблемні питання, які виникають в ході співпраці між службами та потребують оперативного вирішення. Це, зокрема,  взаємодія структур щодо своєчасності дій по стягненню податкового боргу та недоїмки з єдиного соціального внеску з платників податків. На нараді також було розроблено план дій щодо забезпечення погашення боргу платниками, що сприятиме збільшенню надходжень до бюджетів усіх рівнів.

 

Відділ організації роботи

ГУ ДФС у Тернопільській області