Територіальні органи ДФС
у Тернопільській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Платники Тернопільщини отримали 376 млн грн заявленого до відшкодування ПДВ

07.12.2017

У січні-листопаді цього року 68 суб’єктів господарювання Тернопільщини заявили бюджетне відшкодування податку на додану вартість на розрахунковий рахунок в сумі 399 млн гривень. Торік ця сума за відповідний період становила 320 млн гривень.

Станом на перше грудня цього року платникам податків області вже відшкодовано з держбюджету грошовими коштами на розрахунковий рахунок 376 млн грн ПДВ, тоді як минулого року ця сума становила 230 млн гривень.

За результатами проведених перевірок з початку року упереджено 0,2 млн грн заявленого до відшкодування податку на додану вартість.

Загальний залишок невідшкодованого на розрахунковий рахунок ПДВ становить 62 млн гривень, з них 46 млн грн перебувають в стадії перевірок та процедурі бюджетного відшкодування згідно з вимогами Податкового кодексу України і відповідних нормативних документів та 16 млн грн – в стадії судового та адміністративного розгляду. Станом на початок минулорічного грудня невідшкодований залишок ПДВ на розрахунковий рахунок становив 116 млн гривень.

Варто нагадати, що з 1 квітня 2017 року впроваджено Електронний реєстр автоматичного відшкодування ПДВ.

 

Відділ організації роботи

Головного управління ДФС у Тернопільській області