Територіальні органи ДФС
у Тернопільській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Фахівці ДФС області провели семінар-навчання для працівників управлінь соцзахисту населення

09.02.2018

У Тернопільському регіональному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій регулярно проводять навчальні семінари sз залученням фахівців.

Так, днями відбувся семінар на тему: «Взаємодія з територіальними органами ДФС у Тернопільській області щодо надання інформації про доходи осіб з Державного реєстру фізичних осіб – підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування та є платниками єдиного податку». Його для присутніх провели представники Головного управління ДФС у Тернопільській області, зокрема начальник відділу обслуговування платників Руслан Крисоватий та головний державний ревізор-інспектор управління податків і зборів з фізичних осіб Віктор Орнатовський. Головними слухачами семінари були начальники відділів з питань призначення державних допомог управління соцзахисту населення.

Руслан Крисоватий розповів, що з другого жовтня минулого року в штатному режимі забезпечено можливість формування і подання органами соціального захисту населення до ДФС України запитів на отримання інформації з Державного реєстру фізичних осіб - платників податків про доходи (відсутність доходів) фізичних осіб, які звернулись за призначенням державної допомоги та житлових субсидій.

«Територіальними органами ДФС припинено отримання запитів, що надходили від органів соціального захисту населення. Інформаційна взаємодія між ДФС та органами соціального захисту населення здійснюється виключно на центральному рівні», - уточнив Руслан Ігорович.

Віктор Орнатовський принагідно нагадав присутнім на семінарі, що триває кампанія декларування доходів громадян, отриманих у 2017 році. Громадянам необхідно подати декларацію про отримані доходи до 2 травня 2018 року. А ось декларацію для отримання податкової знижки можна подавати до кінця поточного року. Порядок її отримання фіскали також озвучили на заході.

 Ще фото

Відділ організації роботи

Головного управління ДФС у Тернопільській області