Територіальні органи ДФС
у Тернопільській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Про фінансові розслідування у контексті зміцнення фіскальної безпеки держави говорили в ТНЕУ під час круглого столу

06.03.2018

Нещодавно в Тернопільському національному економічному університеті відбулося засідання круглого столу на тему: «Фінансові розслідування у контексті зміцнення фіскальної безпеки держави». Організаторами наукового заходу виступили колективи кафедри податків та фіскальної політики факультету фінансів й кафедри економічної безпеки та фінансових розслідувань юридичного факультету.

Участь у круглому столі взяли професори, докторанти, аспіранти, студенти юридичного факультету, факультету фінансів, коледжу економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ, представники Університету ДФС України, Головного управління ДФС у Тернопільській області, Тернопільської міської ради та Управління Західного офісу Держаудитслужби в Тернопільській області.

Заступник начальника ГУ ДФС у Тернопільській області Надія Лопатинська привітала присутніх на заході та відмітила, що надзвичайно цікаво поспілкуватися з провідними науковцями й спільно напрацювати конкретні позиції, які стануть корисними у діяльності Державної фіскальної служби, Державної аудиторської служби, а також стануть запорукою зміцнення рівня фіскальної безпеки держави.

Начальник слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС у Тернопільській області Олег Буць, який також був присутній на засіданні круглого столу, наголосив на важливих питаннях аналітичного та кадрового забезпечення процесу фінансових розслідувань.

Доповіді учасників супроводжувалися жвавим обговоренням і викликали неабиякий інтерес у присутніх. Робота пройшла ефективно, а усі напрацювання науковців під час засідання обов’язково знайдуть своє практичне застосування у подальшій діяльності відповідних органів.

 

Відділ організації роботи

Головного управління ДФС у Тернопільській області