Територіальні органи ДФС
у Тернопільській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Корективи трансфертного ціноутворення від ДФС

13.03.2018

Державна фіскальна служба України з метою належного адміністрування податку на прибуток підприємств та забезпечення податкового контролю з питання трансфертного ціноутворення повідомила.

Так, з 1 січня 208 року набрав чинності Закон України від 07 грудня 2017 року №2245-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2018 році». Основними змінами якого є, зокрема, питання щодо трансфертного ціноутворення.

Законодавець вніс корективи щодо визначення нових суб’єктів контролю за трансфертним ціноутворенням, прописав нові критерії визначення осіб пов’язаними. Юридичні особи визнаються пов’язаними, якщо повноваження одноособового виконавчого органу таких юридичних осіб здійснює одна і та сама особа.

Також визначено нові критерії формування переліку держав (територій), операції із резидентами яких визнаються контрольованими, оновлення передбачило також отримання податкової інформації під час зустрічних звірок, визначено строк зберігання документів щодо контрольованих операцій, вдосконалено процедури попереднього узгодження ціноутворення тощо.

Детально про ці та інші зміни йдеться у листі ДФС України від 01.03.2018 №6185/7/99-99-15-02-02-17 «Про внесення змін до Податкового кодексу України з питань трансфертного ціноутворення».

 

Відділ організації роботи

Головного управління ДФС у Тернопільській області