Територіальні органи ДФС
у Тернопільській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Працівники Тернопільської митниці ДФС розділили радість Великодня із тими, хто цього найбільше потребує

10.04.2018

Великдень – одне з найважливіших свят, яке традиційно українські родини зустрічають у колі близьких. Вкрай важливо у цей Світлий час проявляти любов та милосердя, допомагати ближнім, аби і в їх сім’ях повноцінно зустрічали Величне Христове Воскресіння.

Для працівників Тернопільської митниці ДФС вже стало доброю традицією напередодні Великодня проводити благодійні акції, направлені на підтримку дітей, які виховуються у багатодітних сім'ях. Цей рік не став винятком.

Із Великодніми гостинцями до мешканки селища Великі Бірки Тернопільського району – одинокої матері Ірини Дручок та її діток завітав заступник начальника Тернопільської митниці ДФС Андрій Саварин.

Цією особливою сім’єю котрий рік поспіль опікується профком Тернопільської митниці ДФС, допомагає вирішувати нагальні проблеми.

У жінки нелегка доля. Вона проживає в орендованому житлі та змушена самостійно виховувати чотирьох діток. Однак, не зважаючи на всі труднощі, їй це вдається.

Цього дня Андрій Любомирович привітав сім’ю Дручок із прийдешніми святами та передав дітлахам Великодні гостинці: пасочки, солодощі, шкільне приладдя, засоби гігієни.

«В такі дні ніхто, а тим паче діти, не повинен залишитися без уваги. Тому ми намагаємося дати хоча б частину добра та турботи тим, хто цього вкрай потребує», – розповідає Андрій Саварин. Це наш далеко не останній візит, ми і надалі будемо продовжувати опікуватися цією й іншими багатодітними сім'ями, які опинилися в складних життєвих обставинах, докладатимемо безліч зусиль для створення належних умов для виховання та всебічного розвитку дітей».

Діти одразу проявили неабияке зацікавлення подарунками, почали розпаковувати та вивчати іграшки і навчальне приладдя.

Підтримали акцію доброчинності й працівники відділу митного оформлення №2 митного посту "Тернопіль-центральний", що у Збаражі. Із пасками, фруктами, одягом, шкільним приладдям, розмальовками, фломастерами, фарбами та солодощами вони відвідали багатодітну сім’ю Сидорко, яка проживає у селі Красносільці Збаразького району та виховує шестеро діточок віком від 3-х до 13-ти років. Діти із захопленням розглядали подарунки, милі посмішки сяяли на їх обличчях. В свою чергу батьки щиро подякували відвідувачам за підтримку та необхідну увагу.

«Щасливими цих діток та їхніх батьків може зробити елементарна увага і підтримка, – переконані працівники Тернопільської митниці ДФС. – І обов’язок кожного – піклуватися про такі сім’ї».

З нагоди свята працівники Тернопільської митниці ДФС відвідали й Чортківське районне товариство інвалідів «Надія», яке опікується людьми з фізичними вадами. Під час цьогорічної благодійної акції підшефним було передано найнеобхідніші продукти: паски, олію, яйця, крупи, ковбасні вироби, фрукти на інше. 

 

Відділ організації роботи

Головного управління ДФС у Тернопільській області