Територіальні органи ДФС
у Тернопільській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Майже 360 млн грн ПДВ спрямували до бюджету платники Тернопільщини

14.05.2018

За чотири місяці цього року до бюджету від платників Тернопільщини надійшло 358,8 млн грн податку на додану вартість. Це на 97,2 млн грн більше, ніж за відповідний період минулого року.

Зокрема, за минулий місяць спрямовано до бюджету 75,3 млн грн ПДВ. Це на 22,5 млн грн або на 42,6 відсотки більше порівняно з січнем-квітнем 2017 року.

Станом на початок травня загальна кількість зареєстрованих платників податку на додану вартість в цілому по області становить 2 839 осіб, в тому числі 2 430 юридичних осіб та 409 фізичних осіб.

Нагадуємо також, що у відкритій та приватній частинах Електронного кабiнету, розміщеного на офіційному веб-порталі ДФС (https://cabinet.sfs.gov.ua), платники податків мають доступ, зокрема, до сервісу «Дані реєстру платників ПДВ».

Робота у приватній частині здійснюється з використанням електронного цифрового підпису, що сертифікований у будь-якому Акредитованому центрі сертифікації ключів.

Для перевірки даних про реєстрацію платником ПДВ достатньо здійснити пошук за податковим номером (серією та номером паспорта) або найменуванням/ПІБ платника податків.

 Відділ організації роботи

Головного управління ДФС у Тернопільській області