Територіальні органи ДФС
у Тернопільській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Платники адресували ДФС Тернопільщини 22 інформаційних запити

17.05.2018

Протягом січня-квітня 2018 року до територіальних органів ДФС області надійшло 22 інформаційних запити, що на 6 запитів більше, ніж аналогічного періоду минулого року. 

Із загальної кількості отриманих у поточному році інформаційних запитів до ГУ ДФС в області надійшло 16 запитів (72,7 %), Тернопільської ОДПІ – 6 запитів (27,3 %).

Поштою надійшло 9 запитів, а 13 – засобами електронного зв’язку. Серед запитувачів – 13 громадян, 6 юридичних осіб, 2 запити від представників засобів масової інформації, а 1 запит отримано від інших органів виконавчої влади як розпорядників інформації.

У своїх запитах на інформацію запитувачі насамперед цікавляться доходами та сплаченими сумами податків суб’єктів господарювання, наявністю податкового боргу, поданням звітності, використанням реєстраторів електронних систем в громадському транспорті суб’єктами підприємницької діяльності, наявністю найманих працівників у фізосіб-підприємців тощо.

За результатами розгляду запитів фахівці органів ДФС області та надали вичерпні відповіді на 16 запитів, ще по 4 запитах відмовили у наданні інформації, а 2 запити надіслано належним розпорядникам інформації.

Відділ організації роботи

Головного управління ДФС у Тернопільській області