Територіальні органи ДФС
у Тернопільській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

ДФС Тернопільщини: у вишиванках – на роботу

17.05.2018

Працівники Головного управління ДФС у Тернопільській області та Тернопільської митниці ДФС традиційно долучилися до відзначення Дня вишиванки та прийшли сьогодні у святковому одязі - вишиванках.

Орнаменти на вишиванках співробітників відомства подивували широким розмаїттям як традиційних робіт, так і їх сучасних інтерпретацій. Гаптовані, вишиті білим по білому, бісером, у традиційному стилі та в розмаїтті сучасних інтерпретацій вишиванки співробітників відомства викликали щире захоплення і створювали святкову атмосферу на робочих місцях.

Як зазначають фахівці, сьогоднішній День вишиванки – одне з улюблених свят,  адже уособлює в собі духовне багатство, високу мудрість і нерозривний зв’язок багатьох поколінь українців, а одягнувши вишиванку виражають у такий спосіб свою національну та громадянську позицію, культурну освіченість та духовну свідомість, а також збереження споконвічних народних традицій.

Довідково: День вишиванки - всеукраїнське свято, яке проводиться у третій четвер травня і покликане зберегти споконвічні народні традиції шанування етнічного вишитого одягу.

Ще фото

Відділ організації роботи

ГУ ДФС у Тернопільській області