Територіальні органи ДФС
у Тернопільській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

На Тернопільщині викрито підпільний цех, де масово виробляли фальсифіковані коньяк та горілку

29.05.2018

Сьогодні в Головному управлінні ДФС у Тернопільській області відбувся брифінг на тему: «Подолання тіньового ринку обігу підакцизних товарів». На ньому, зокрема, йшлося про нещодавнє викриття на території нашої області підпільної гуральні, де група осіб займалася виготовленням та розповсюдженням фальсифікованих алкогольних напоїв.

«У ході санкціонованих судом слідчих дій вилучено орієнтовно 5 тисяч літрів незаконно виготовлених горілки та коньяку, більше тонни спирту, понад 2 тисячі підроблених марок акцизного податку на горілчані вироби та виноробну продукцію, - розповів на брифінгу начальник слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС у Тернопільській області Олег Буць. – Також вилучено обладнання, яке забезпечувало масове виробництво фальсифікату. Про розмах підпільного виробництва свідчить той факт, що зловмисниками для підготовки купажу горілки та коньяку використовувались декілька ємкостей об’ємом 1 тисяча літрів кожна».

Виробленій контрафактній продукції надавали товарного вигляду, упаковуючи в тару, яка за зовнішніми ознаками не відрізнялась від заводської. Так, у підпільному цеху виявлено понад 4 тисячі порожніх пляшок та понад 3 тисячі корків, які планувалось використати для розливу фальсифікату, а також картонну тару із логотипами відомих виробників.

Крім цього, співробітниками податкової міліції вилучено три транспортних засоби, які використовувались в незаконній діяльності.

З  незаконного  обігу  вилучено  підакцизних  товарів  на  суму 2,8 млн грн, завдяки чому упереджено втрати бюджету від ненадходження   акцизного податку в сумі 400 тис. гривень.

Триває досудове розслідування.

«Всього з початку року співробітниками податкової міліції області з незаконного обігу вилучено товарів підакцизної групи на суму 6,5 млн гривень. Завершено розслідування та направлені до суду кримінальні провадження стосовно 3 осіб, які вчинили злочини у вказаній сфері. За результатами судового розгляду прийняті рішення про конфіскацію вилучених з незаконного обігу спирту та алкогольних напоїв на суму 1,4 млн гривень», - зазначив перший заступник начальника оперативного управління ГУ ДФС у Тернопільській області Олег Дурняк.

У рамках проведення операції «Акциз-2018» співробітники податкової міліції ГУ ДФС в області тісно співпрацюють з Управлінням захисту економіки Національної поліції України та прокуратурою Тернопільської області. Про це розповів т.в.о. заступника начальника управління захисту економіки в Тернопільській області ДЗЕ Національної поліції України Володимир Трусь, який зазначив, що випадки виготовлення фальсифікату на території області зустрічаються, на жаль, досить часто, тому споживачам варто бути уважними при купівлі алкогольних напоїв. Зокрема, потрібно звертати увагу на якість та цілісність акцизної марки, корку та пляшки, а також утримуватись від купівлі алкоголю через Інтернет.

 

Відділ організації роботи

Головного управління ДФС у Тернопільській області