Територіальні органи ДФС
у Тернопільській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

З початку року підприємства Тернопільщини зменшили свій податковий борг на 38 млн гривень

11.06.2018

Станом на перше червня цього року податковий борг по Тернопільській області становить 277,3 млн грн. За травень завдяки вжитим працівниками ГУ ДФС у Тернопільській області заходам вдалося його зменшити на 1,5 млн гривень.

За п’ять місяців 676 юридичних осіб, які боргували на початок року, розрахувалися з податковим боргом в абсолютному значенні на загальну суму 38 млн грн, в тому числі 444 суб’єктів господарювання позбулися статусу «боржників» і сплатили повністю всю заборгованість в сумі 22,2 млн гривень.

У січні-травні 2018 року до зведеного бюджету спрямовано 23,7 млн грн від сплати податкової заборгованості, а до державного – 18,6 млн гривень.

З початку року подано 55 звернень до суду щодо надання дозволу на погашення податкового боргу за рахунок стягнення готівкових (безготівкових) коштів юридичних осіб на суму податкового боргу 18,3 млн грн, з яких наразі задоволено 30 звернень на суму 9,1 млн гривень. Щодо звернення стягнення на активи фізичних осіб через органи державної виконавчої служби, то до суду направлено 115 позовів на суму податкового боргу 3,1 млн гривень.

Надходження коштів до зведеного бюджету за рахунок реалізації безхазяйного майна з початку року становлять 344,4 тис. грн, з них до державного – 58,2 тис. грн і до місцевих бюджетів – 286,2 тис. гривень.

 

Відділ організації роботи

Головного управління ДФС у Тернопільській області