Територіальні органи ДФС
у Тернопільській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

Ціну товарів/послуг змінено без їх кількості: проводимо коригування на попередню оплату

11.07.2018

На дату повернення постачальник (продавець) складає розрахунок коригування до податкової накладної, яка була складена на дату отримання коштів.

Такий розрахунок коригування заповнюється аналогічно розрахунку коригування при зміні кількості товарів/послуг (підпункт 2.2 пункту 2 розділу І цього роз’яснення), з наступними відмінностями:

- в обох рядках у графі 2 зазначається причина коригування "Зміна ціни". Причина коригування вказується в графі 2 без лапок та інших додаткових розділових знаків. Запис у графі 2 першого і другого рядків не повинен відрізнятися;

- в обох рядках графи 7–8 не заповнюються;

- у першому рядку у графі 9 "Коригування вартості; зміна ціни (–)(+)"зі знаком "–" зазначається значення графи 7 рядка податкової накладної, що коригується;

- у другому рядку у графі 9 "Коригування вартості; зміна ціни (–)(+)"зазначається нове (змінене, правильне)значення ціни товарів/послуг;

- в обох рядках у графі 10 "Коригування вартості;кількість постачання товарів/послуг"зазначається значення графи 6 рядка податкової накладної, що коригується.

 Відділ організації роботи

Головного управління ДФС у Тернопільській області