Територіальні органи ДФС
у Тернопільській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Ігор Комендат: Роботодавці Тернопільщини сплатили майже 2,4 млрд грн єдиного соціального внеску

09.10.2018 -

З початку року до бюджету платники Тернопільщини забезпечили 2 млрд 380,7 млн грн єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Виконання бюджетного призначення становить 103,2%. Порівняно з січнем-вереснем минулого року забезпечено приріст надходжень на 531,8 млн грн або на 28,8%.

Зокрема, за підсумками цьогорічного вересня на соціальні гарантії спрямовано 277,9 млн грн ЄСВ, що порівняно з минулорічним періодом більше на 58,5 млн гривень.

Як зазначив начальник Головного управління ДФС у Тернопільській області Ігор Комендат, роботодавцям та найманим працівникам варто пам’ятати, що належні відрахування до бюджету, а це податок на доходи фізичних осіб, військовий збір та єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, можливі лише за умови легального працевлаштування і відповідно офіційно виплаченої зарплати. Саме тому вжиття працівниками фіскальної служби заходів з детінізації ринку праці та контролю за оформленням трудових відносин із найманими працівниками залишається пріоритетом у роботі. Крім того, «тіньова» зарплата має негативні наслідки для найманих працівників, бо позбавляє соціальних гарантій, передбачених для працівника, – права на відпустку (у тому числі на час вагітності та пологів), страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань, пенсійного стажу та можливості отримання допомоги у разі втрати роботи.