Територіальні органи ДФС
у Тернопільській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Оксана Антонович: Митні платежі на Тернопіллі подолали мільярдний рубіж

11.10.2018 -

За січень-вересень цього року у Тернопільській області до бюджету спрямовано 1 мільярд 115,8 мільйонів гривень митних платежів. Як підкреслила начальник Тернопільської митниці ДФС Оксана Антонович, це на 201,1 млн грн або на 22% більше порівняно з відповідним періодом минулого року. За 9 місяців 2017 року адміністровано 914,7 млн гривень.

Суб'єкти зовнішньоекономічної діяльності у розрізі видів податків найбільше сплатили податку на додану вартість – 980,3 млн грн (приріст до минулого року склав 25%), 102,9 млн грн мита, 29,7 млн грн акцизного податку, 2,9 млн грн плати за здійснення митних формальностей та інших платежів.

«Позитивна динаміка надходжень насамперед пояснюється сезонною активізацією імпортерів сільськогосподарської техніки, внаслідок чого при ввезенні сільськогосподарської техніки та частин до неї сплачено 257,2 млн грн, а це 23% від нарахованої суми податків, – пояснила Оксана Антонович. – Крім того, за рахунок залучення до митного оформлення 67 підприємств з місцем обліку в інших областях України до бюджету ними сплачено 273 млн грн, що становить 24% від загальних надходжень».

Також на надходження вплинуло ввезення транспортних засобів, в т. ч. легкових автомобілів громадянами. Загалом при ввезенні цих товарів за дев’ять місяців сплачено 141 млн грн або 13% від адміністрованої митницею суми платежів.