Територіальні органи ДФС
у Тернопільській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

На Тернопільщині тривають заходи з детінізації відносин у сфері зайнятості населення

05.11.2018 -

Головне управління ДФС у Тернопільській області звертає увагу роботодавців, що відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 5 вересня 2018 року №649-р «Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення» на Тернопільщині тривають спільні комплексні перевірки з Управлінням Держпраці у Тернопільській області суб’єктів господарювання з метою детінізації ринку праці та вдосконалення контролю за оформленням трудових відносин з найманими працівниками.

Відповідно до норм трудового законодавства, працівник не може бути допущений до роботи без укладання трудового договору та повідомлення органу фіскальної служби.

Так, за фактичний допуск працівника до роботи без оформлення трудового договору (контракту), оформлення працівника на неповний робочий час в разі фактичного виконання роботи повний робочий час, встановлений на підприємстві, виплата заробітної плати (винагороди) без нарахування і сплати єдиного соціального внеску та податків –  111 690 гривень за кожного неналежно оформленого працівника.

Порушення термінів виплати заробітної плати працівникам, інших виплат, більш ніж за один місяць або виплата їх не в повному обсязі – 11 169 гривень.

Недотримання мінімальних державних гарантій в оплаті праці (наприклад, несплата за роботу в нічний час, роботу у вихідний або святковий день, понаднормову роботу та ін.) – 37 230 гривень за кожного працівника.

Недопуск до проведення перевірки або створення перешкод у її проведенні – 11 169 гривень.

Недопуск до проведення перевірки з питань виявлення таких порушень, як:

- фактичний допуск працівника до роботи без оформлення трудового договору (контракту);

- оформлення працівника на неповний робочий час в разі фактичного виконання роботи повний робочий час,

- встановлений на підприємстві;

- виплата заробітної плати (винагороди) без нарахування і сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування та податків – 372 300 гривень.

Повідомляємо, що консультації щодо подання повідомлення про прийняття працівника на роботу можна отримати в Центрах обслуговування платників області, а щодо належного оформлення трудових відносин - в Управлінні Держпраці у Тернопільській області.

Офіційне працевлаштування - твоє стабільне та забезпечене майбутнє!