Територіальні органи ДФС
у Тернопільській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Про новинки законодавства - оперативно

30.11.2018 -

Новації податкового законодавства, електронні сервіси фіскальної служби, сучасні інструменти автоматизації бухгалтерського обліку – теми, які порушувались під час чергового семінару, що відбувся в залі колегій Головного управління ДФС у Тернопільській області нещодавно. У заході взяли участь фахівці ДФС в області та експерти аудиторської фірми «ТОВ «Тер Аудит».

Відкриваючи семінар, заступник начальника обласного відомства Володимир Білий зазначив, що робота фіскальної служби направлена не тільки на наповнення бюджетів усіх рівнів, але й на упередження порушень платниками податкового та митного законодавства, роз’яснення законодавчих новацій. «Фахівці фіскальної служби завжди готові до відкритої та результативної співпраці, здійснюючи все для якісного обслуговування бізнесу та зменшення тиску на платників податків, - зазначив Володимир Володимирович. - Адже створення рівних умов дає бізнесу працювати виключно в правовому полі, бути сумлінними платниками, розвивати економіку країни, створювати нові робочі місця, дбати про нові інвестиції, наповнювати бюджет задля підвищення добробуту громадян». Він зауважив, що для фахівців фіскального відомства  важливо оперативно довести до платників податків актуальну інформацію щодо застосування норм податкового законодавства.

Учасники заходу - бухгалтери, керівники підприємств та підприємці дізнались про новації в законодавстві щодо податкових накладних. Лектори детально проаналізували особливості обліку та оподаткування окремих господарських операцій, зокрема: витрати на рекламу, маркетингові послуги, рекламні акції, бонуси, знижки, безкоштовні роздачі. Увагу слухачів було акцентовано також на податкових спорах, розглянутих Верховним судом.

Особливу зацікавленість учасників семінару викликала доповідь, що стосувалася сучасних інструментів автоматизації бухгалтерського обліку, зокрема аналіз практичних ситуацій із застосування ISpro-програмного забезпечення. Нагадаємо, що це новинка – розробка вітчизняних економістів, сертифікована в Україні система обліку та управління для бюджету та бізнесу.

Крім того, учасники семінару отримали корисну інформацію про сервіси фіскальної служби, відповіді на актуальні питання та практичні поради щодо сплати податків, зборів, і подання звітності.