Територіальні органи ДФС
у Тернопільській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Обговорили зміни в оподаткуванні для аграріїв

06.02.2019 -

Особливості справляння податків сільгоспвиробниками у 2019 році, деталі деклараційної кампанії, контроль за дотриманням законодавства про оплату праці, земельне законодавство – коло питань, які розглядалися під час наради семінару, організованого Департаментом агропромислового розвитку Тернопільської обласної державної адміністрації. У заході взяли участь начальники управлінь агропромислового розвитку райдержадміністрацій, керівники, бухгалтери та економісти сільгосппідприємств області.

Про зміни в податковому законодавстві розповідали представники Головного управління ДФС у Тернопільській області: начальник управління податків і зборів з юридичних осіб Сергій Господарик, заступник начальника цього ж управління - начальник відділу адміністрування податку на додану вартість Віктор Саванець, начальник відділу адміністрування екологічного податку, рентної плати та місцевих податків і зборів Оксана Мартинович, заступник начальника відділу адміністрування податку на прибуток, взаємодії з питань трансферного ціноутворення та моніторингу звітності Ольга Кондратюк, а також заступник начальника відділу аналізу та прогнозування надходжень податків та зборів з фізичних осіб та єдиного внеску та розгляду звернень платників податків управління податків і зборів з фізичних осіб Андрій Руцький та головний державний ревізор-інспектор цього ж структурного підрозділу Зоряна Костів.

Доповідачі детально роз’яснили порядок оподаткування заробітної плати, застосування податкової соціальної пільги, сплати військового збору, дотримання законодавства про оплату праці. «Варто мати на увазі, що мінімальна заробітна плата – це законодавчо встановлений розмір плати за просту, некваліфіковану роботу, нижче якого не може встановлюватися оплата за виконану працівником місячну норму робіт», - наголосили лектори. Відтак, якщо працівник виконує роботу, що вимагає певної кваліфікації, навичок, повинен отримувати зарплату вище, ніж 4 173 грн, а це розмір мінімальної зарплати у 2019 році.

Фахівці фіскальної служби акцентували увагу учасників семінару на особливостях справляння екологічного податку, рентної плати та місцевих податків і зборів, єдиного соціального внеску, деталях сплати податку на додану вартість, застосуванні спрощеної системи оподаткування сільськогосподарськими товаровиробниками тощо. Лектори також надали чіткі, вичерпні відповіді на питання слухачів та закликали їх активно користуватися електронними сервісами фіскальної служби.