Територіальні органи ДФС
у Тернопільській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Вдвічі більше ПДВ відшкодували платникам Тернопілля

12.03.2019 -

Про бажання відшкодувати податок на додану вартість у січні-лютому 2019 року повідомили  90 суб’єктів господарювання Тернопільської області. Заявлена ними сума бюджетного відшкодування з податку на додану вартість на розрахунковий рахунок склала 83 млн гривень. Порівняно з відповідним періодом минулого року вона зросла на 53 млн гривень.

До речі, станом на початок березня цього року платникам податків області повернули з держбюджету грошовими коштами на розрахунковий рахунок 116 млн грн податку на додану вартість. Порівняно з минулорічним періодом це трохи більше, ніж вдвічі. Адже у січні-лютому 2018 року суб’єктам господарювання відшкодували 55 млн грн ПДВ.

З початку цього року за результатами проведених перевірок фіскальні органи області упередили 700 тис. грн неправомірно заявленого до бюджетного відшкодування ПДВ.

На початок березня 2019 року загальний залишок невідшкодованого на розрахунковий рахунок ПДВ становить 84 млн грн, зокрема, 68 млн грн перебувають на стадії перевірок та процедурі бюджетного відшкодування, 16 млн грн - на стадії судового та адміністративного розгляду.