Територіальні органи ДФС
у Тернопільській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Податківці Тернопільщини у вихідні гостювали у Чернівцях та Бакоті

13.06.2019 -

Незабутню подорож для своїх працівників організувала профспілкова організація Державної фіскальної служби Тернопільської області. Мандрівку податківці розпочали з Чернівців – історичного центру Буковини та одного з ключових культурних центрів Західної України, з міста, яке на півдорозі між Києвом і Бухарестом, Краковом і Одесою, міста, яке було таємною столицею Європи, де тротуари підмітали букетами троянд, а книгарень було більше, ніж пекарень. У ХІХ столітті місто перебувало у складі Австро-Угорської імперії, тому всі спадщина і елементи культури тодішньої Європи збереглися тут по нинішній час. Недарма кажуть, що Чернівці – маленький Париж. У місті майже 700 пам'яток та об'єктів культурної спадщини, з яких 25 – загальнонаціонального значення.

Особливо тернопільських подорожуючих вразила резиденція митрополитів Буковини і Далмації – одна з найвидатніших пам'яток Чернівців, яка включена в список об'єктів всесвітньої культурної спадщини ЮНЕСКО і, по праву, вважається візитною карткою Чернівців. Сьогодні тут знаходяться корпуси Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Після кількагодинної і дуже цікавої екскурсії автобус помандрував у селище Бояни у найбільший туристично-розважальний комплекс на Буковині «Сонячна долина», який на вихідні гостинно прийняв відвідувачів.

Відпочивши, засмаглі та щасливі мандрівники вирушили на зворотній дорозі до затоки, сповненої чарівності і тихої величі, розташованої неподалік від Кам’янця-Подільського, – Бакоти. За словами працівників Головного управління ДФС у Тернопільській області, які почули історію затопленого села з уст екскурсовода, побували у скельно-печерному монастирі, столицю Пониззя, як ще називають Бакоту, де панує повноводний Дністер, в якому купаються зелені пагорби – Товтри, важко забути завдяки пейзажам.

Як зазначив Ігор Комендат, начальник Головного управління ДФС у Тернопільській області, щороку профспілкова організація відомства та осередок ветеранів працівників ДФС організовують такі пізнавальні поїздки, аби держслужбовці мали можливість разом із своїми сім’ями відпочити та мандрувати рідною країною, а потім з новими силами працювати.