Територіальні органи ДФС
у Тернопільській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Фахівці фіскальної служби Тернопільщини взяли участь у презентації «Контіненталу»

14.06.2019 -

Непересічна для Тернопільщини подія відбулася сьогодні в обласному центрі. Адже в приміщенні драмтеатру, заповненого відвідувачами, презентували нову аграрну компанію «Контінентал фармерз груп». Вона об’єднала в собі кращі напрацювання, досягнення агрохолдингу «Мрія» та CFG (Continental Farmers Group). Відтепер на ринку агропромислового сектору діятиме українська компанія з міжнародним капіталом.

В урочистостях з нагоди презентації нової компанії «Контінентал» взяли участь представники Головного управління ДФС у Тернопільській області: Марія Мельник, перший заступник очільника відомства, та Сергій Господарик, начальник управління податків і зборів з юридичних осіб, а також Валерій Лісницький, начальник Тернопільського відділу податкового супроводження підприємств Львівського управління Офісу великих платників податків. Учасниками зібрання стали керівники області, органів місцевого самоврядування, представники територіальних громад. Адже підприємство обробляє землі на території п’яти областей Західної України: Тернопільщини, Львівщини, Чернівеччини, Івано-Франківщини, Хмельниччини.

«Вважаю, що створення такого потужного підприємства з іноземними інвестиціями у сільськогосподарській галузі позитивно вплине на наповнення як державного бюджету, так і місцевих скарбниць зокрема. Адже мешканці регіонів, де «Контінентал» здійснює діяльність, забезпечені роботою, тому, отримуючи офіційну заробітну плату, сплачуючи податок на доходи фізичних осіб, сприяють розвитку територіальних громад», - зазначила Марія Мельник. Вона також додала, що підприємство є одним із найбільших платників податків. Адже впродовж чотирьох місяців цього року воно перерахувало до бюджетів усіх рівнів 95 млн грн платежів.

Посадовиця побажала новоствореній аграрній компанії щедрих врожаїв, успішної, прибуткової та продуктивної діяльності. «Україна – справжній клондайк для інвестицій сільськогосподарської галузі, тому сподіваюся, що, завдяки таким вагомим крокам, ця ніша буде заповнена», - підсумувала Марія Мельник.

Нагадаємо, що в Агрохолдингу «Мрія» та компанії CFG спільний інвестор Salik UK. Отож, починаючи з листопада минулого року, ці підприємства працюють як єдиний бізнес. У червні ж цього року відбулося їх остаточне об’єднання під брендом «Контінентал фармерз груп». Земельний банк в обробітку компанії складає 195 тис. га на території п’яти регіонів України.