Територіальні органи ДФС
у Тернопільській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Сплата податків і зборів – тема, яку часто порушують запитувачі публічної інформації

11.07.2019 -

До територіальних органів ДФС у Тернопільській області надійшло 35 інформаційних запити у січні-червні 2019 року. Це на 6 менше, ніж у відповідному періоді минулого року.

Більшість заяв надійшли електронкою – 18, поштою ж - 17. Значна частина запитів – звернення від громадян - 22 заяви, від юридичних осіб надійшло 11 запитів, по одному від представників засобів масової інформації та об'єднання громадян без статусу юридичної особи.

У своїх запитах на інформацію заявники насамперед цікавилися сплатою внесків до фондів соцстрахування, доходами та сплаченими сумами податків суб’єктів господарювання, особливостями сплати екологічного податку, акцизного збору, наявністю податкового боргу, розміром отриманого доходу від дивідендів та його оподаткуванням, порушували кадрові питання, запитували про діяльність митної служби.

За результатами розгляду запитів фахівці органів ДФС області надали вичерпні відповіді на 21 заяву, на 10 запитів надали відмови у наданні інформації, ще 4 заяви надіслали належному розпоряднику інформації.