Територіальні органи ДФС
у Тернопільській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Заявникам надали своєчасні та вичерпні відповіді

15.08.2019 -

У січні-липні 2019 року до Головного управління ДФС у Тернопільській області надійшло 42 інформаційних запити, що на 5 запитів менше, ніж минулоріч.

Більшість запитів були адресовані електронкою – 23 заяви. Ще 19 запитів отримали поштою. Щодо категорії запитувачів, то 27 заяв отримали від громадян, 13 – від юридичних осіб. По одному запиту надіслали засоби масової інформації та об’єднання громадян без статусу юридичної особи.

Запитувачі у своїх заявах найчастіше цікавилися інформацією щодо внесків до фондів, розміром доходів та сплаченими сумами податків суб‘єктів господарювання, деталями сплати екологічного податку, акцизного збору, виникнення та ліквідації податкового боргу, оподаткування дивідендів. Діяльності митної служби, кадрові питання теж вони порушували.

За результатами розгляду запитів, фахівці фіскальної служби області задовольнили 25 запитів, на які надали вичерпні відповіді. Ще 13 запитувачам відмовили у наданні інформації, а також 4 запити переадресували належному розпоряднику інформації.