Територіальні органи ДФС
у Тернопільській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Тернопільські митники провели 460 оглядів товарів

02.09.2019

У Тернопільській митниці ДФС функціонує 69 зон митного контролю, у яких провели 460 митних оглядів товарів. Зокрема, при оформленні товарів у митному режимі експорт здійснили 59 оглядів, а в митному режимі імпорт – 401.

Впродовж семи місяців 2019 року митники опрацювали і зняли з контролю 8 989 документів контролю за переміщенням товарів. Випадків недоставки товарів у митниці призначення не встановили.

У місця доставки прибули 9 464 транспортних засоби для митного оформлення товарів (імпортних – 9 296; експортних – 168).

Упродовж січня-липня 2019 року відповідно до Закону України від 6 вересня 2012 року № 5203-VI «Про адміністративні послуги», тернопільські митники надали 43 адміністративні послуги суб’єктам звернень. Серед них – видали свідоцтва про допущення дорожнього транспортного засобу до перевезення товарів під митними печатками та пломбами 12 послуг, а також 31 заявнику продовжили строк дії свідоцтва про допущення дорожнього транспортного засобу до перевезення товарів під митними печатками та пломбами.

У зоні діяльності митниці функціонує 4 місця доставки товарів транспортними засобами. Відповідно до вимог статті 329 Митного кодексу України, наказу Міністерства фінансів України від 30 червня 2012 № 646 «Про місця доставки товарів транспортними засобами», на територіях місць доставки відповідними рішеннями створені постійні зони митного контролю.

З усіма власниками місць доставки уклали Угоди про співробітництво щодо створення належних умов для здійснення митного контролю і митного оформлення товарів та транспортних засобів.