Територіальні органи ДФС
у Тернопільській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Двоє податкових міліціонерів Тернопільщини повернулися із районів проведення операції Об’єднаних сил

04.11.2019

Нещодавно відбулася чергова ротація в складі двох співробітників податкової міліції ГУ ДФС у Тернопільській області, які залучені до проведення операції Об’єднаних сил. Вони змінили там своїх колег, що несли службу впродовж чотирьох місяців.

Загалом із початку війни 47 співробітників підрозділів податкової міліції ДФС в області пройшли службу у районах проведення операції Об’єднаних сил та антитерористичної операції.

У складних умовах вони виконували свої обов’язки щодо забезпечення національної безпеки й оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях та оперативного виконання визначених перед ДФС України завдань. Податкові міліціонери у складі мобільних груп, патрулюючи лінію розмежування, несли службу на контрольних пунктах в’їзду і виїзду, перешкоджаючи незаконному переміщенню через «умовний» кордон товарів та грошових коштів, які використовувались для фінансування терористичної діяльності.

Співробітники податкової міліції області неодноразово брали участь у резонансних затриманнях великих партій товарів, наркотичних препаратів та грошових коштів при спробі їх перевезення через лінію розмежування.