Територіальні органи ДФС
у Тернопільській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

На Тернопільщині податкові міліціонери вилучили підакцизні товари на 1,4 млн гривень

17.03.2020 -

Підрозділи податкової міліції ГУ ДПС у Тернопільській області вживають заходи, спрямовані на витіснення з обігу незаконно виготовленої продукції, яка становить загрозу для життя та здоров’я людей, зокрема підакцизних товарів, а це – алкогольні напої, тютюнові вироби, пально-мастильні матеріали.

У рамках операції «Акциз-2020» податкові міліціонери встановили факт транспортування спирту та горілчаних виробів з марками акцизного податку з ознаками підробки. З’ясувалося, що реквізити акцизних марок, якими була маркована продукція, надруковані плоским друком, також на них відсутня чіткість мікродруку, а ще кольорова гама не відповідає встановленому зразку.

Крім цього, законодавством встановлені певні обмеження щодо перебування спирту у цивільному обігу. Зокрема, передбачено, що його виробництво та реалізацію можуть здійснювати лише державні підприємства, а транспортування відбувається з відома органу державної фіскальної служби та за наявності належним чином оформлених документів на перевезення.

Однак товаро–супровідні документи у водія, який здійснював перевезення вантажу, були відсутні.

Відтак співробітники податкової міліції вилучили підакцизні товари на загальну суму 1 млн 350 тис. гривень, у тому числі й транспортний засіб, який використовувався в незаконній діяльності.

Вирішується питання про притягнення винних осіб до відповідальності згідно з чинним законодавством.