Територіальні органи ДФС
у Тернопільській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Новини

  • Постановою Кабінету Міністрів України від 2 жовтня 2019 р. №858 «Про утворення територіальних органів Державної митної служби» Тернопільську митницю ДФС реорганізовано шляхом приєднання до Галицької митниці Державної митної служби України.

  • Набрало законної сили рішення суду стосовно жителя Підволочиського району, який займався збутом великих партій незаконно виготовлених алкогольних напоїв та тютюнових виробів.

  • Як повідомляють у Тернопільській митниці ДФС, Законом України «Про внесення змін до Митного кодексу України щодо деяких питань функціонування авторизованих економічних операторів» внесено зміни до статті 455 Митного кодексу України (далі – Кодекс).

  • Упродовж січня-жовтня 2019 року фахівці Тернопільської митниці ДФС склали 87 протоколів про порушення митних правил. З них 57 протоколів стосувалися перевищення встановленого Митним кодексом України строку доставки товарів до органу доходів і зборів призначення, 12 – за дії, спрямовані на

  • Зa інформaцією Тернопільської митниці ДФС сьомого листопaдa цього року нaбрaв чинності Зaкон Укрaїни від 2 жовтня 2019 року №141-IX «Про внесення змін до Митного кодексу Укрaїни щодо деяких питaнь функціонувaння aвторизовaних економічних оперaторів» (дaлі - Зaкон).

  • Упродовж січня-жовтня 2019 року Тернопільська митниця ДФС до Державного бюджету України спрямувала 1 млрд 895 млн грн, що на 642 млн грн або на 51 відсоток більше, ніж у такому ж періоді минулого року.

  • Нещодавно перший заступник начальника Головного управління ДФС у Тернопільській області, полковник податкової міліції Олег Гаркуша провів нараду оперативного управління та слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС у Тернопільській області. Під час засідання підбили підсумки роботи за десять

  • Нещодавно відбулася чергова ротація в складі двох співробітників податкової міліції ГУ ДФС у Тернопільській області, які залучені до проведення операції Об’єднаних сил. Вони змінили там своїх колег, що несли службу впродовж чотирьох місяців.

  • На початок жовтня 2019 року на обліку у Тернопільській митниці ДФС перебувало 1 777 суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності. Цьогоріч упродовж січня-вересня вони оформили 44 267 митних декларацій, з яких 33 034 – імпортні, 11 227 – експортні, а 6 – транзитні. Порівняно з відповідним періодом

  • Головне управління ДФС у Тернопільській області повідомляє про заміну діючих рахунків для зарахування надходжень до державного та місцевих бюджетів відповідно до вимог стандарту IBAN (29 літерно-цифрових символів) із збереженням довжини номера рахунку аналітичного обліку – не більше 14 цифрових