Територіальні органи ДФС
у Тернопільській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Керівництво фіскальної служби і митниці області взяли участь у відкритті ІІ Міжнародної науково-практичної конференції

19.05.2017

Вчора у Тернопільському національному економічному університеті відбулося урочисте відкриття ІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Сучасні детермінанти фіскальної політики: локальний та міжнародний вимір», організованої колективом факультету фінансів ТНЕУ та економічного факультету Гданського університету.

У конференції взяли участь представники шести внз-партнерів, серед яких Гданський університет (Республіка Польща), Технічний університет в Кошице (Словацька республіка), Вроцлавський економічний університет (Республіка Польща), Економічний університет в Катовіце (Республіка Польща), Краківський економічний університет (Республіка Польща), Університет в Чеській Будейовіце (Чеська Республіка).

З вітальним словом до науковців звернувся ректор Тернопільського національного економічного університету, доктор економічних наук, професор Андрій Ігорович Крисоватий, який наголосив, що Тернопільський національний економічний університет живе цікавим життям і саме сьогодні в його стінах університету проходить Міжнародна науково-практична конференція, яка пов’язана із дослідженням фіскального простору.

«Надзвичайно приємно, що до нас долучилися учасники більше ніж 10 країн. До слова, найбільша делегація приїхала із Польської Республіки і з Республіки Словаччина. Ми надзвичайно раді, що до нас приїжджають науковці такого рівня, адже це говорить про те, що в Тернопільському національному економічному університеті дійсно є наукові школи світового рівня», - додав Андрій Ігорович.

Привітали учасників конференції й заступник начальника Головного управління ДФС у Тернопільській області Сергій Господарик та начальник митного поста «Тернопіль-центральний» Тернопільської митниці ДФС Іван Шлюсар.

«Мені дуже приємно, що такий науковий захід об’єднує науковців та практиків із України та сусідньої держави – Республіки Польща. Сподіваюся, що напрацювання сьогоднішніх науковців стануть корисними практикам, які прислухаються до наукової думки, і разом зроблять усе можливе, щоби громадяни України свідомо сплачували податки, які є основним джерелом доходів держави, щоби наша влада зуміла мудро розподілити наповнену державну скарбницю, від чого має стати кращим, гіднішим і соціально захищенішим життя людей», - звернувся до присутніх Сергій Господарик.

Результатом роботи учасників заходу стане напрацювання спільних підходів до реалізації фіскальної політики і формування ефективного фіскального простору. Крім цього, буде опубліковано колективну монографію «Новелізаційні тенденції фіскальної політики в європейському економічному просторі».

 Відділ організації роботи

 Головного управління ДФС у Тернопільській області